Prodej lešení EKRO

Předností lešení EKRO je rychlá a jednoduchá montáž pomocí malého počtu dílců, vysoká variabilita, perfektní technické zpracování a dlouhá životnost při zachování přijatelné ceny lešení. Lešení prodáváme v akčních sadách od 90 m2 nebo po jednotlivých dílech pro doplnění vaší sestavy nebo půjčovny lešení.

Informace o lešení EKRO

Při založení všech typů lešení EKRO je možné přesně kopírovat terén pomocí základových rámů. Výstavba základního podlaží je prováděna ze tří základních prvků:

  • otevřeného rámu
  • dia zábradlí
  • pracovní podlahy

Otevřený rám zaručuje snadnější manipulaci než u lešení s uzavřeným rámem, kterým disponuje většina konkurenčních lešení. Otevřený rám dále dovoluje dodatečné přestavování a odbourávání lešení po jednotlivých polích, což je při nasazení uzavřených rámů nemožné. Dia zábradlí je samo o sobě nosníkem a tím pádem samo zajišťuje tuhost konstrukce lešení v podélném směru i bez nutnosti osazení podélného ztužení. Výhodou dia zábradlí je to, že oproti veškeré konkurenci tvoří zábradlí pouze jediný prvek. Samozřejmostí je u lešení EKRO mnoho doplňkových konstrukcí usnadňujících montáž.

Mezi tyto konstrukce mimo jiné patří:

  • Příhradový vazník o délce dvou polí. Je používán v případě nutnosti zachování průjezdu pro nákladní automobily atd.
  • Konzole. Vnitřní pro obcházení říms a vnější pro obcházení balkonů a říms.
  • Pasážové rámy. Používají se na frekventovaných komunikacích v centrech měst, všude tam, kde je požadavek na podchozí lešení.

Všechny doplňkové konstrukce jsou bez problémů kombinovatelné jak mezi sebou, tak se standartními prvky lešení. Lešení EKRO splňuje požadavky ČSN EN 12810 - Fasádní dílcová lešení. Kvalita výroby je zaručena certifikátem ISO 9001. Pro trh v ČR je schváleno Státní zkušebnou č. 235 v Praze I.

Katalog lešení
EKRO CZ


Ke stažení ve formátu PDF

Katalog výrobků
EKRO AUSTRIA

ekro at2015
Ke stažení ve formátu PDF

Máte zájem o některý z výrobků z výše uvedených katalogů nebo potřebujete další informace?
Neváhejte a kontaktujte nás!

Prodej lešení EKRO s možností on-line objednávky

 Pro zobrazení produktů pokračujte na Lešení EKRO pozink.

Online formulář