Kompletní malorozměrové bednění PIONBOX mini je rozměrově a technicky shodné se systémem TEKKO.

Bednění je určené pro vytváření zdí, stropů, základových zdí, nosníků do základů a pro oplocení, zdí sklepů, studní, podhledů, kompostových nádrží a jiných monolitických staveb.

Nabízíme též prodej jednotlivých komponentů bednění, nových i použitých: podpěr, hlavic, stojanových trojnožek a dřevěných nosníků H20.

Bednění PIONBOX mini představuje komplexní systém, složený z panelů bednění o výšce 90, 120 a 150 cm  šířce 30, 45. 60 a 90 cm.

Největší panel v systému 90 x 150 cm váží pouze 45 kg a má přepravní úchyt, umožňující snadnou přepravu a manipulaci. Ostatní prvky systému, například vnitřní a vnější rohy, kloubové rohy, spojovníky, stahováky, matice atd. umožňují jednoduše vytvářet požadovaný tvar bednění.

Bednění PIONBOX mini představuje výrobek nejvyšší kvality – vnější rám panelu bednění je složený z perforovaného plátu o tloušťce 5 mm, je žárově pozinkovaný a upevněný vysoce kvalitní březovou překližkou o tloušťce 12 mm. Vnitřní mřížka se skládá z plátů spojovaných zaseknutím, to zesiluje konstrukci panelu a zvyšuje estetický vzhled jeho provedení. Zavedené inovace, pečlivost provedení spojů a vysoce kvalitní překližka výrazně prodlužují životnost bednění.