LEŠENÍ.CZ

Portál LESENI.CZ je přední český prodejce lešení.

Naše 28leté bohaté zkušenosti v oblasti prodeje lešení (včetně vývoje a výroby lešení), pronájmu lešení a prodeje stavební mechanizace, spolu s maximální snahou vycházet vstříc potřebám našich zákazníků, se promítly do neustálého rozšiřování prodávaného sortimentu lešení, který dnes tvoří nejrozšířenější typy lešení na českém trhu:

Za nás hovoří čísla

Prodávaná lešení jsou certifikována v souladu se všemi požadavky legislativy ČR a Evropské unie.

3200

lešení jsme
již pronajali klientům

5000

kusů lešení
jsme již prodali

2500

spokojených klientů
po celé Evropě

2800

ujetých km
při dopravě lešení

LEŠENÍ.CZ

Portál LESENI.CZ je přední český prodejce lešení.

Všechny naše systémy se vyznačují rychlou a jednoduchou montáží, vysokou variabilitou,  perfektním technickým zpracováním a dlouhou životností, díky povrchové úpravě žárovým zinkováním, při zachování přijatelné ceny.

Lešení LESENI.CZ je možno dodat jak s dřevěnými, tak i s ocelovými, žárově zinkovanými podlahami v sadách od 90 m2 nebo po jednotlivých dílech na doplnění Vaší půjčovny lešení či na Vaše konkrétní projekty lešení.

Cena za m2 lešení se pohybuje již od 337,- Kč/m2.

Proč kupovat použité lešení, jehož původ a historii neznáte, když za stejnou cenu můžete koupit lešení NOVÉ a s českým certifikátem ?

Kvalita a technické parametry našich lešení jsou, za jejich dlouhou dobu výroby a prodeje, prověřeny stovkami významných českých odběratelů. Naše lešení jsou rovněž ve velkém rozsahu exportována do zemí Evropské unie.

LEŠENÍ.CZ

Certifikát ISO 9001

Naše společnost má od roku 2004 zaveden systém managemetu kvality podle normy ISO 9001.

Mimo prodeje a pronájmu rámových lešení prodáváme také stavební mechanizaci, především stavební výtahy, vrátky, shozy na suť, stavební bednění a mobilní oplocení.

Rámové lešení, mimo základního využití jako fasádního a prostorového lešení, používají naši odběratelé též jako libovolné atypické konstrukce pro reklamní kampaně – outdoor reklamy, nosiče textilních bannerů, hypercube, biilboardy, dále pro sportovní a kulturní akce – stavbu multifunkčních jevištních konstrukcí i pro vytvoření diváckých prostorů, systémů pro adrenalinové sporty, stavbu dekorací a podporu osvětlení a kamerových systémů.