Potřebujete zakoupit lešení za výhodnou cenu? Nabízíme nejlevnější nová rámová lešení na českém trhu!

Naše firma se specializuje na prodej stavebního lešení – najdete u nás nové a certifikované lešení za cenu použitého! Kvalita a technické parametry našeho lešení prověřily za již stovky významných českých odběratelů – zařaďte se mezi ně také. Naše lešení jsou rovněž exportována do zemí Evropské unie.

Potřebujete pojízdné lešení? Variabilní pojízdné lešení z pevnostní pozinkované oceli s velkou stabilitou bez nutnosti ukotvení – pro profesionální použití. Máte zájem o jiný typ lešení nebo nevíte, který typ lešení je pro vás nejvhodnější? Rádi poradíme – kontaktujte nás!

Nevíte, který typ lešení je pro vás nejvhodnější?
Zavolejte nám na tel. 602 291 002 nebo 224 26 28 61 a my vám rádi pomůžeme s výběrem!

Prodej LESENI.CZ 70

LESENI.CZ 70 je rozměrově a technicky vhodné s lešením systému PLETTAC, MJ UNI. Vyznačuje se rychlou, jednoduchou montáží a vysokou variabilitou, perfektním technickým zpracováním a dlouhou životností při zachování přijatelné ceny lešení. Lešení prodáváme v akčních sadách od 90 m2 nebo po jednotlivých dílech pro doplnění vaší sestavy lešení.

Prodej LESENI.CZ 73

LESENI.CZ 73 je rozměrově a technicky vhodné s lešením Alfix / MJ UNI CONNECT / Layher. Jeho předností je rychlá a jednoduchá montáž, vysoká variabilita, perfektní technické zpracování a dlouhá životnost při zachování přijatelné ceny lešení. Lešení prodáváme v akčních sadách od 90 m2 nebo po jednotlivých dílech pro doplnění vaší sestavy lešení.

Prodej lešení EKRO

Předností lešení EKRO je rychlá a jednoduchá montáž pomocí malého počtu dílců, vysoká variabilita, perfektní technické zpracování a dlouhá životnost při zachování přijatelné ceny lešení. Lešení prodáváme v akčních sadách od 90 m2 nebo po jednotlivých dílech pro doplnění vaší sestavy nebo půjčovny lešení.

Prodej LESENI.CZ 65

LESENI.CZ 65 je rozměrově a technicky vhodné s lešením systému RUX SUPER 65 / 100 a MJ UNI TOP. Vyznačuje se rychlou a jednoduchou montáží, vysokou variabilitou, perfektním technickým zpracováním a dlouhou životností při zachování přijatelné ceny lešení. Lešení prodáváme v akčních sadách od 90 m2 nebo po jednotlivých dílech pro doplnění vaší sestavy lešení.

Prodej modulového lešení

Modulové lešení typu PIONART – model PionModul BAL je systémové lešení, ve kterém se konstrukční části v podobě příčníků a stojin vyskytují zvlášť a mezi stojinami se vyskytuje rozestup (modul), pro připojení ostatní součásti lešení. Lešení je tvořeno převážně ocelovými součástmi trvale chráněnými proti korozi zinkováním.

Prodej LESENI.CZ B70

LESENI.CZ B70 je rozměrově a technicky vhodné s lešením Thyssen Hunnebeck–BOSTA. Jeho předností je rychlá a jednoduchá montáž, vysoká variabilita, perfektní technické zpracování a dlouhá životnost při zachování přijatelné ceny lešení. Lešení prodáváme v akčních sadách od 90 m2 nebo po jednotlivých dílech pro doplnění vaší sestavy lešení.

Prodej pojízdné lešení

Variabilní pojízdné lešení z pevnostní pozinkované oceli s velkou stabilitou bez nutnosti ukotvení – pro profesionální použití. 

Lešenářské stavební vrátky

Lešenářské stavební vrátky slouží pro pohodlné a bezpečné zvedání a spouštění břemen na stavbách. Prodávané lešenářské vrátky GEDA vynikají snadnou montáží, obsluhou a dlouhou životností.

ALU šikmé výtahy

ALU šikmé výtahy slouží pro pohodlné a bezpečné zvedání a spouštění břemen na stavbách. Prodávané ALU šikmé výtahy GEDA vynikají snadnou montáží, obsluhou a dlouhou životností.

Shozy na suť LESENI.CZ

Nabízíme kompletní sady stavebních shozů na suť.Ideální řešení pro bezpečný propad stavební suti do kontejneru nebo na nákladní auto.

Shozy na suť GEDA

Shozy na suť GEDA mají přednosti výrobků z umělé hmoty: jsou nehlučné, lehké, snadno přepravitelné, rychle a snadno smontovatelné.  Shozy na suť GEDA jsou vyrobeny z otěruvzdorné umělé hmoty. K jejich dlouhé životnosti přispívají svislá žebra na vnitřní straně shozu, takže se shazovaná suť začne dotýkat vlastní stěny potrubí až po jejich obroušení.

Modulová hliníková lešení Favorit

Pracovní výšky 3,00 až 12,00 m Stabilní lehká pojízdná hliníková lešení založená na stavebnicovém principu.Šířka 0,70 m.Možnost výběru délky pracovní podlahy 1,50 m a 2,00 m.Možnost dodatečného zvýšení lešení přídavnými moduly.Odpovídá normě HD 1004.Možnost stranového pohybu po základovém rámu.

Stavební podpěry

Prodáváme stavební podpěry v různém rozsahu velikostí a nosností, splňující požadavky ČSN EN 1065. Stavební podpěry lze použít jako součást stavebního bednění. Stavební podpěry vynikají vysokou kvalitou zpracování, pevností, tuhostí a přesností nastavení požadované výšky.

Lešenové kozy

Lešenové kozy jsou spolehlivým pomocníkem pro zajištění zvýšené pochozí plochy při stavebních nebo montážních činnostech bez složitých montáží. Lešenové kozy dodáváme v několika typech s různým rozsahem velikosti výsuvu. Lešenové kozy lze variabilně nastavit podle požadované výšky tak, aby vaše činnost mohla probíhat v pohodlné výšce.  

Lešenářské vybavení

Profesionální vybavení pro lešenáře – kotevní šrouby, hmoždinky, lešenářské ráčny, tahoměry.

Transportní a skladové palety

Ocelové palety pro přepravu a skladování dílů lešení a bednění..

Bazar lešení

  Chcete koupit lešení pro doplnění vaší půjčovny lešení či na vaše konkrétní projekty a akce a nechcete investovat do koupě nového lešení? V našem bazaru lešení můžete koupit použité, nepoškozené a plně funkční lešení za nižší cenu a tím ušetřit finanční prostředky.